Ailenin Yıldızı Paketi


  Doya Doya Spor
  TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha bir çok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları

  Digitürk Başvuru
  Belgesel ve Çocuk Kanalları
  Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları

  Digitürk Başvuru
  TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film, ayda 80 dizi 800 bölüm
  Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan filmler; en çok takip edilen yabancı diziler

  Digitürk Başvuru
  Dilediğin Yerde Spor Keyfi
  beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden takımınızın TFF 1. Lig dahil tüm canlı maçlarını ve spor programlarını web, cep ve tabletten “Dilediğin Yerde” izleme imkanı!

  Digitürk Başvuru
  Ailenin Yıldızı İçerikleri
  Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar!

  Ailenin Yıldızı Paketi Kampanya Detayları

  Kampanya 12 ay taahhütle Ailenin Yıldızı paketini kapsar. Kampanya kapsaminda Ailenin Yıldızı Paketi ilk 3 ay ayda 24 TL, kalan aylar ayda 37TL’dir. Kampanya kapsaminda 1 ay Yıldız Dolu ve 2 ay Taraftar Paketi hediyedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 180 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. Aboneligin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya sartlarina aykiri davranis durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun sekilde Digiturk tarafindan faturalandirilir. Kampanya 3 Şubat 2021 tarihine kadar sadece yeni üyelikte geçerlidir.

  Ailenin Yıldızı Paketi KURULUM:

  Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır.Çanak Anten Set Fiyatı (Kdv Dahil) : 210TL (Çanak Anten + Mount + Anten Ayağı + 20 mt kablo + Üniversal Lnb + 2 adet Konnektör) Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Ailenin Yıldızı Paketi VERİ İŞLME:

  Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

  Ailenin Yıldızı Paketi Paketi Başvuru

  Ailenin Yıldızı Paketi Üyeleri Evin Yıldızı Paketinide İzlerler Ayrıca Ulusal Kanallarda izlenebilmektedir.

  Ailenin Yıldızı Paketi

  • 1 Ay Yıldız Dolu ve 2 Ay Taraftar Paketi Hediye!
  • Kredi Kartı ile 12 ay boyunca 32 TL, toplamda 384 TL!
  • Birbirinden popüler beIN ORIGINALS içerikleri
  • İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!
  • HD için ek ücret yok!
  • En çok konuşulan ödüllü belgesel kanalları
  • Birbirinden renkli çocuklarınıza güvenle izletebileceğiniz çocuk kanalları
  • 1. Lig’in heyecan dolu karşılaşmaları,
  • beIN CONNECT’le dilediğin zaman dilediğin yerde izleme özgürlüğü
  • Engelli ve Gazilerimize ilk 3 ay 15,6 TL, kalan aylar 24,05TL!

   

  SPOR KANALLARI

  Ailenin Yıldızı Paketi

  FİLM KANALI

  Ailenin Yıldızı Paketi

  BELGESEL KANALLARI

  Taraftar Paketi

  YAŞAM KANALLARI

  Taraftar Paketi

  MÜZİK ve EĞLENCE

  Digitürk Müzik Kanalları

  ÇOCUK KANALLARI

  Çocuk Kanalları

  ULUSAL KANALLAR

  Ulusual Kanalları