Avrupanın Yıldızı Paketi

   


  Avrupa Sporunun Adresi
  UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve dünyanın en seçkin futbol liglerinin maçlarını canlı izleyin; TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha birçok spor içeriğiyle yerli ve yabancı kanallarda!.

  Digitürk Başvuru
  Belgesel ve Çocuk Kanalları
  Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları

  Digitürk Başvuru
  Eğlencenin adresi!
  Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN Movies Stars ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN Series Comedy

  Digitürk Başvuru
  4 Ekranda İzleme Özgürlüğü
  100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT’te!

  Avrupanın Yıldızı Kampanya Detayları

  Kampanya Bilgileri

  Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Avrupanın Yıldızı paketi için geçerlidir. Avrupanın Yıldızı paketi kredi kartı ile ayda 39 TL , Tek seferde 588TL üzerinden faturalanır. beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten Süper Lig dahil olan paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak ve hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.Z

  KURULUM:

  Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır.Çanak Anten Set Fiyatı (Kdv Dahil) : 210TL (Çanak Anten + Mount + Anten Ayağı + 20 mt kablo + Üniversal Lnb + 2 adet Konnektör) Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

  VERİ İŞLME:

  Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

  Avrupanın Yıldızı Paketi

  • Faturalıya Sezon Sonuna Kadar Taraftar Paketi & 1 Ay Yıldız Dolu paketi Hediye!
  • Kredi Kartlıya 1 Ay Yıldız Dolu & Sezon Sonuna kadar Taraftar & Anadolu Taraftar Paketi Hediye!
  • Faturalıya ilk 3 ay 39 TL , kalan aylar 59 TL!
  • Kredi Kartı ile 12 ay boyunca 49 TL , toplamda 588  TL!
  • Ünlü isimler ve usta yorumcularla dolu beIN SPORTS kanalları!
  • beIN CONNECT’le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!
  • Engelli ve Gazilerimize ilk 3 ay 25,35 TL , kalan aylar  38,35 TL!

  SPOR KANALLARI

  Avrupanın Yıldızı Paketi

  FİLM KANALI

  Avrupanın Yıldızı Paketi

  BELGESEL KANALLARI

  Avrupanın Yıldızı Paketi

  YAŞAM KANALLARI

  Avrupanın Yıldızı Paketi

  MÜZİK ve EĞLENCE

  Digitürk Müzik Kanalları

  ÇOCUK KANALLARI

  Çocuk Kanalları

  ULUSAL KANALLAR

  Ulusual Kanalları