Filmin Yıldızı Paketi

   

  Herkese Göre İçerik
  Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanalları, beIN GURME ve beIN İZ gibi ödüllü TV kanalları, en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları ve beIN SPORTS HABER’le dünyanın sporu!

  Digitürk Başvuru
  TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film
  Ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler

  Digitürk Başvuru
  4 ekranda film izleme özgürlüğü
  beIN CONNECT’te 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden Filmin Yıldızı paketinde!

  Digitürk Başvuru
  Eğlencenin Adresi
  Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY Filmin Yıldızı paketinde

  Digitürk Başvuru
  Ailenin Yıldızı İçerikleri
  Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar!

  Filmin Yıldızı Paketi  Kampanya Detayları

  Kampanya 12 ay taahhütle Filmin Yıldızı Paketi’ni kapsar. ilk 3 ay ayda 24TL, kalan aylar 59 TL’dir. Kampanya kapsaminda 1 ay Yıldız Dolu ve 2 ay Taraftar Paketi hediyedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 180 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Kampanya 3 Şubat 2021 tarihine kadar geçerlidir.

  Filmin Yıldızı Paketi KURULUM:

  Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır.Çanak Anten Set Fiyatı (Kdv Dahil) : 210TL (Çanak Anten + Mount + Anten Ayağı + 20 mt kablo + Üniversal Lnb + 2 adet Konnektör) Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Filmin Yıldızı Paketi VERİ İŞLME:

  Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

  Filmin Yıldızı Paketi Başvuru Sayfası

  Filmin Yıldızı Paketi Digitürk Sinem Dizi ve Film Paketidir

  Filmin Yıldızı Paketi

  • 1 Ay Yıldız Dolu ve 2 ay Taraftar Paketi  Hediye!
  • Faturalıya İlk 3 ay 24 TL, kalan aylar 59 TL!
  • Kredi Kartı ile 12 ay boyunca ayda 49 TL, toplamda 588 TL!
  • İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!
  • HD için ek ücret yok!
  • Birbirinden popüler beIN ORIGINALS içerikleri
  • İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!
  • beIN CONNECT’le dilediğin zaman dilediğin yerde izleme özgürlüğü!
  • Engelli ve Gazilerimize ilk 3 ay 15,6 TL! kalan aylar 38,35 TL!

   

  SPOR KANALLARI

  Filmin Yıldızı Paketi

  FİLM KANALI

  Filmin Yıldızı Paketi

  BELGESEL KANALLARI

  Filmin Yıldızı Paketi

  YAŞAM KANALLARI

  Filmin Yıldızı Paketi

  MÜZİK ve EĞLENCE

  Digitürk Müzik Kanalları

  ÇOCUK KANALLARI

  Çocuk Kanalları

  ULUSAL KANALLAR

  Ulusual Kanalları