Taraftar Paketi

   


  Takımınızın maçlarını HD kalitesinde izleyin!
  Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları ve spora dair çok daha fazlası.

  Digitürk Başvuru
  En Keyifli Spor Programları!
  Süper Lig, Vay Bee, Interaktif gibi tüm spor tutkunları için analizler, farklı yorumlar ve eğlence bu pakette.

  Digitürk Başvuru
  Dilediğin Yerde Spor Keyfi
  beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden takımınızın TFF 1. Lig dahil tüm canlı maçlarını ve spor programlarını web, cep ve tabletten “Dilediğin Yerde” izleme imkanı!

  Digitürk Başvuru
  Eğlencenin adresi!
  Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY!

  Taraftar Paketi Kampanya Detayları

  Kampanya Bilgileri

  Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Yaraftar paketi için geçerlidir.  Taraftar Paketi paketi kredi kartı ile ayda 69 TL , Tek seferde 828TL üzerinden faturalanır. beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten Süper Lig dahil olan paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak ve hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.Z

  Taraftar Paketi KURULUM:

  Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır.Çanak Anten Set Fiyatı (Kdv Dahil) : 210TL (Çanak Anten + Mount + Anten Ayağı + 20 mt kablo + Üniversal Lnb + 2 adet Konnektör) Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Taraftar Paketi VERİ İŞLME:

  Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

  Taraftar Paketi Başvuru

  Taraftar Paketi

  • Faturalıya 1 Ay Yıldız Dolu paketi Hediye!
  • Kredi Kartlıya 3 Ay Yıldız Dolu Hediye!
  • Faturalıya İlk 3 ay 79 TL, kalan aylar 124 TL!!
  • Kredi Kartı ile 12 ay boyunca ayda 69 TL, toplamda 828 TL !
  • HD için ek ücret yok!
  • İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!
  • beIN CONNECT’le dilediğin zaman dilediğin yerde izleme özgürlüğü!
  • Engelli ve Gazilerimize ilk 3 ay 51,35 TL , kalan aylar  80,6 TL!

   

  SPOR KANALLARI

  Taraftar Paketi

  FİLM KANALI

  Taraftar Paketi

  BELGESEL KANALLARI

  Taraftar Paketi

  YAŞAM KANALLARI

  Taraftar Paketi

  MÜZİK ve EĞLENCE

  Digitürk Müzik Kanalları

  ÇOCUK KANALLARI

  Çocuk Kanalları

  ULUSAL KANALLAR

  Ulusual Kanalları